Foto Lampa | SRDCE | 2 foto | nap. zdroj

899 Kč

Doba výroby : 7 - 10 dnů

Nový produkt

Lampička ve tvaru srdce, která pojme až 8 Vašich fotografií na šířku a je vybavena 24 LED světýlky studené bílé barvy. Součástí balení je i napájecí adaptér do elektrické zásuvky. Foto lampa je opatřena gumovými nožičkami.

Více informací

Foto lampa ve tvaru srdce, která pojme 2 fotografie, které jsou rozmístěny po jedné fotce z každé strany, takže je možné lampu umístit do prostoru. Lampa je dostatečně veliká, takže ji Vaše návštěvy nepřehlídnou. LED světýlka v bílé studené barvě (v počtu 24 ks) zajistí, že budou Vaše fotografie viditelné i ve slunném dni.
  
Každá foto lampa v nabídce je originál, jelikož se každá vyrábí samostatně a jejich kompletace a instalace světelného zdroje se provádí ručně. Originály jsou to také proto, že jsme aktuálně jediní výrobci a prodejci těchto foto lamp v České republice.
  
Doba výroby této foto lampy je 5-7 dnů, jelikož se vyrábí moderní technologií 3D tiskem, který je velmi pomalý a jenom výroba kostry lampy zabere v průměru 8-11 hodin (dle typu lampy). Samotné pláty s Vašimi fotografiemi se vyrábí v průměru 20-30 hodin.
  
Vpravo naleznete video, kde si můžete prohlédnout kvalitu provedení a prosvícení lampičky.
  
V případě, že se rozhodnete objednat foto lampu, doporučujeme pročíst si tři hlavní články, které se nacházejí na hlavní stránce, kde naleznete všechny potřebné informace.
  
  
  
  
  
  
   
   
   
   
   
   
Počet fotografií :2 ks
Napájení :AC adaptér 12V zásuvkový