Možnosti dopravy

             
         
Česká pošta - Balík do ruky

Balík který doručíme na jakoukoliv adresu v ČR hned následující pracovní den. Tuto zásilku lze sledovat přes internet. Pouze platba předem.

              
Česká pošta - Obyčejná obálka

Obyčejnou bublinkovou obálku lze využít pouze na objednání vykrajovátek a to maximálně 9 ks. Tuto zásilku lze sledovat přes internet. Pouze platba předem.

PPL - Balík pro tebe

Balík který doručíme na jakoukoliv adresu v ČR hned následující pracovní den při podání zásilky na svozové depo PPL. Pouze platba předem.

      
Zásilkovna.cz | Česká republika

Nejrychlejší a nejspolehlivější dopravce který běžně doručí Váš balíček do druhého dne. Vyzvednout si ho můžete až na 1600 pobočkách. Cena příplatku za dobírku činí 39 Kč.

   
Zasielkovna.sk | Slovenská republika

Nejrychlejší a nejspolehlivější dopravce který běžně doručí Váš balíček do druhého dne. Vyzvednout si ho můžete až na 350 pobočkách. Cena příplatku za dobírku činí 39 Kč.

      
ONLINE ke stažení

Pokud u nás nakoupíte 3D model nebo jiný digitální obsah je tato doprava jediná vhodná. Doporučujeme nemít v košíku fyzický produkt, jinak Vám bude účtována první nejlevnější doprava. 

   

   

   

Možnosti dopravy

             
         
Bankovní převod - platba předem

Peněžní převod je způsob, jakým lze přesunout danou peněžní částku mezi osobami či institucemi a jejich bankovními účty. Peněžní převod probíhá buď bezhotovostně mezi dvěma účty, nebo složením vstupní částky v hotovosti u bankovní přepážky. 

              
      
Dobírka - hotovostní platba (poplatek 39 Kč)

Klasická dobírka kdy za zboží zaplatíte v hotovosti až zaměstnanci přepravní služby při převzetí balíčku. 

   
      
Online platební brána PayPal.com

PayPal akceptuje karty VISA, VISA Electron, Maestro a American express. Co je potřebné pro placení PayPalem? Embosovaná platební kartu (karta s vytištěnými čísly) s dostatkem finančních prostředků a e-mail.