Foto Lampa | VĚŠÁČEK | 1 foto | na svíčku

149 Kč

Tento produkt již není na skladě

Nový produkt

Lampa s visící fotkou z levné série foto lamp, k jejichž osvětlení slouží čajová svíčka. Tato lampička pojme jednu Vaší fotografii na šířku. Lampičky na svíčku jsou použitelné pouze ve večerních hodinách za nižších světelných podmínek.

Více informací

  
Foto lampa s názvem Věšáček, kde fotografie visí na nožičce, ze série lamp na svíčku, u kterých k prosvícení Vaší fotografie slouží běžná čajová svíčka. Tato lampička se vyznačuje především nízkou cenou, avšak na druhou stranu si její svítivosti a kvality zobrazené fotografie užijete jenom ve večerních hodinách za nižších světelných podmínek. Foto lampa obsahuje pouze 1 fotografii, která je viditelná pouze z přední strany, takže je lampička určená převážně k umístění na poličku nebo skříňku u zdi.
  
Každá foto lampa v nabídce je originál, jelikož se každá vyrábí samostatně a jejich kompletace a instalace světelného zdroje se provádí ručně. Originály jsou to také proto, že jsme aktuálně jediní výrobci a prodejci těchto foto lamp v České republice.
  
Doba výroby této foto lampy je 3-5 dnů, jelikož se vyrábí moderní technologií 3D tiskem, který je velmi pomalý a jenom výroba kostry lampy zabere v průměru 4-6 hodin (dle typu lampy). Samotné pláty s Vašimi fotografiemi se vyrábí v průměru 3-5 hodin.
  
Vpravo naleznete video, kde si můžete prohlédnout kvalitu provedení a prosvícení lampičky.
  
V případě, že se rozhodnete objednat foto lampu, doporučujeme pročíst si tři hlavní články, které se nacházejí na hlavní stránce, kde naleznete všechny potřebné informace.
    
     
     
     
   
     
   
   
   
   
Počet fotografií :1 ks
Rozměr 1 foto :80 x 80 mm
Celkový rozměr :Š: 80mm | D: 80mm | V: 147mm
Napájení :bez napájení (není potřeba)