Foto Lampa | DOUBLE | 2 foto | na svíčku

199 Kč

Dodání | Leden 2019

Nový produkt

Tzv. dvojitá lampa z levné série foto lamp, k jejichž osvětlení slouží čajová svíčka. Tato lampička pojme dvě Vaše fotografie na šířku. Lampičky na svíčku jsou použitelné pouze ve večerních hodinách za nižších světelných podmínek.

Více informací

    
Double, tedy česky řečeno dvojitá foto lampa, ze série lamp na svíčku, u kterých k prosvícení Vaší fotografie slouží běžná čajová svíčka. Tato lampička se vyznačuje především nízkou cenou, avšak na druhou stranu si její svítivosti a kvality zobrazené fotografie užijete jenom ve večerních hodinách za nižších světelných podmínek. Foto lampa obsahuje 2 fotografie, které jsou viditelné z obou stran, čímž je to jediná foto lampa na svíčku, kterou lze umístit do volného prostoru, jako třeba na konferenční stolek do obýváku.
  
Každá foto lampa v nabídce je originál, jelikož se každá vyrábí samostatně a jejich kompletace a instalace světelného zdroje se provádí ručně. Originály jsou to také proto, že jsme aktuálně jediní výrobci a prodejci těchto foto lamp v České republice.
  
Doba výroby této foto lampy je 3-5 dnů, jelikož se vyrábí moderní technologií 3D tiskem, který je velmi pomalý a jenom výroba kostry lampy zabere v průměru 4-6 hodin (dle typu lampy). Samotné pláty s Vašimi fotografiemi se vyrábí v průměru 3-5 hodin.
  
Vpravo naleznete video, kde si můžete prohlédnout kvalitu provedení a prosvícení lampičky.
  
V případě, že se rozhodnete objednat foto lampu, doporučujeme pročíst si tři hlavní články, které se nacházejí na hlavní stránce, kde naleznete všechny potřebné informace.
  
  
   
   
   
   
   
   
Počet fotografií :2 ks
Rozměr 1 foto :80 x 80 mm
Celkový rozměr :Š: 83mm | D: 101mm | V: 92mm
Napájení :bez napájení (není potřeba)